Jste zde

Domů

Odkazy související s Dominikánskou republikou

Ostrov při pobřeží Dominikánské republiky
Pobřeží Dominikánské republiky

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Dominikánské republice, Karibském moři a jeho ostrovech, cestováním za exotikou a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky Národního turistického úřadu Dominikánské republiky. Web je v češtině a najdete na něm moře informací týkajících se tohoto karibského ostrovního státu.

Je známo, že zájezdy německých cestovních kanceláří do exotických destinací, jakými Dominikánská republika bezpochyby je, bývají cenově výhodnější než ty od českých pořadatelů. Tím spíše, pokud se jedná o nabídky na poslední chvíli. Zvažujete-li cestu do Karibiku, určitě zhlédněte last minute zájezdy Dominikánská republika od německých cestovních kanceláří.

Diskusní cestovatelské fórum na webu cestovatelky.cz má i sekci, věnovanou právě Dominikánské republice. Moc příspěvků zde zatím nehledejte, ale třeba se situace časem zlepší.

I do této, pro nás exotické, destinace lze v nabídce českých cestovních kanceláří najít last minute zájezdy. Nabídka samozřejmě není tak široká jako v případě třeba Egypta nebo Řecka, ale i přesto se dají last minute zájezdy do Dominikánské republiky pořídit za velmi zajímavé ceny.

V podobném stavu je i fórum o cestování hlavně do exotických zemích cestynecesty.cz. I zde je samostatná diskuse o Dominikánské republice, ale příspěvků je zatím poskrovnu.

Na kolik vás ve které destinaci přijde luxusní dovolená či naopak skromný pobyt s některou z českých cestovních kanceláří se podívejte na stránce s last minute zájezdy od domácích pořadatelů.

Dovolenou na poslední chvíli, kterou nabízejí české cestovní kanceláře, lze též nalézt na stránkách s přehledem aktuálních last minute nabídek.

Informace, a to převážně faktografické a reálie, o Dominikánské republice lze najít na české mutaci Wikipedii.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Jsme na Facebooku